Katsetasin erinevaid makramee lõngu

Lisa kommentaar

juuni 20, 2022 kirjutas Tasneem

Soetasin omale kolme sorti Egiptuses toodetud makramee lõngu: värvitud naturaalset nööri, lahtiharutatavat makramee nööri milles saab teha lehti/sulgi, ning kolmandaks siis peenemat cotton makramee nööri. Minu hinnangul pole kvaliteet üldsegi kehva. Kuigi siin-seal võis leida mõne detaili mis siiski annab tõendust et tegemist on siinse kaubaga. Olenevalt nöörist tuleks siis ka valida sellele sobiv projekt.

Esialgu proovisin kotinöörist punumist. Selgus et sellest saab küll hiiglama vahvaid naturaalse välimusega detaile luua, ent kui projekt nõuab rippuvaid narmaid, siis neist tulem küll kena ei jää. Aga minusugusele imelikule sobis selline ‘wall decor’ seinale riputada küll.

Teisena katsetasin lahtiharutatavat ‘Pure’ nimelist lõnga. Selle lõnga kvaliteet oli küll väga hea. See projekt tuli kohe täitsa kena. Kuigi nende lehekeste vorpimine osutus kordades raskemaks kui esmapilgul oletada oskasin. Nägin just et poes müüakse spetsiaalseid shabloone et neid lehekesi paremini vormida. Kindlasti soovitan proovida, ehk on lihtsam. Tegemise käigus leidsin ka et lihtsam on trimmida siis kui juba kiht juukselakki on peale vuristatud. Ning selleks, et olla kindel et hiljem leht longu ei vajuks, kleepisin ma lehe vildile.

Kolmas projekt läks mul aiataha. Aretasin midagi aga ei suutnud lõpuni projekti välja kujundada. Kuidagi kohe ei meeldi üks ega teine proovitud variant. Arvan et viskan selle projekti kuhugi kapinurka. Ent sellele vaatamata oli lõnga kvaliteet täitsa ok. Mugav kasutada, ei hargne tegemise käigus ja hea peensusega, sellest saab laias valikus esemeid valmistada. Kahjuks brandi nime pole anda, sest et ilma igasuguse sildita neid müüdi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Arhiiv

The Niqab Girl

My heart belongs only to Egypt

Elu uurimine

..ja minu õppetunnid koolis.

Blue Crafting Soul

Bilingual Crafting Blog | Kakskeelne Käsitööblogi

Viire

Teraapiline käsitöö

Sidra Ansari

Author|Teacher|FreelanceWriter

Sadaf's Space

When the going gets tough, it means you are on the right path...

Katsetaja

Erinevad materjalid ja nendega katsetamine

Legal help in Egypt

Advocate in Egypt, your legal guide, we are translating into English and publishing the laws of Egypt and giving free consultations.

Stories for Muslim Kids

Short Stories for Muslims of Different Ages

Ashtronort - History's Mysteries

Let's take a stroll through insanity...

Keerdsilmus

Minu kudumiste kokkuvõtted

EFT in Egypt

tapping in to your potential

Life in Cairo

Life for American expat in Egypt and beyond....

%d bloggers like this: