MYYT: kui rasedana imetled teise last, siis tuleb omal sama n2oga laps

Leave a comment

December 3, 2013 by Tasneem

Tegelikult v2idetakse selle myydiga et ei pea vaatama just nimelt last, vaid v6ib olla yxk6ik mis eas inimene. Samuti kui vaatad et kellegil on midagi koledat, siis kehtib see sama myyt et see kole asi mida kellegi teise puhul rasedana vaatad, see kole asi ka sinu oma k6hubeebile kylge hakkab. Ausalt6eldes pole ma n2inud mitte kedagi seda myyti surmt6sise n2oga edasi r22kimas..ikka alati muie suul…siit j2reldan et ega yxki kohalik isegi seda myyti t6siselt v6ta.

Siinkohal oleks asjakohane 2ra tuua kohalik anekdoot, mille t6lke on edasi andnud Pia (https://www.facebook.com/notes/pia-kurro/kui-ootad-last/219626024747695):

“Egiptlane saab tööd Itaalias ja võtab naise kaasa. 9 kuu pärast sünnitab naine lapse – valge naha ja ihuga, heleda peaga. Mees imestab – see küll meie perest pärit pole! Naine seletab: no sina oled ju iga päev tööl aga mina igavusest istun rõdul ja vaatan inimesi. Tuleb heledanahaline vasakult, tuleb paremalt, siis veel vasakult ja ikka jälle heleda naha ja heleda peaga inimesi paremalt ja vasakult. Mõtlesin: oh tuleks ka meie laps nii ilusa heleda naha ja juustega… ja näe!

Saab mees järgmise töö Lõuna-Aafrikasse ja võtab jälle naise kaasa. 9 kuu pärast sünnitab naine lapse – musta nagu öö ja mustade krussis juustega. See küll meie perest pole, imestab mees jälle. No sina oled ju iga päev tööl aga mina igavusest istun rõdul ja vaatan inimesi, seletab naine jälle. Tuleb mustanahaline vasakult, tuleb paremalt, siis veel vasakult ja ikka jälle süsimusta naha ja krussis juustega inimesi paremalt ja vasakult. Mõtlesin: oh tuleks ka meile laps nii ilusa läikivmusta naha ja juustega… ja näe!

Sõidavad egiptlane naisega siis koju tagasi ja mehe ema tuleb lapselapsi vaatama. Imestab temagi, et kust sellised saadud – meie perest need küll pole! Poeg seletab talle siis loo ära, nagu naine rääkinud. Ema lööb käsi kokku ja ütleb: mõtleks, just samane lugu juhtus, kui ma sind ootasin. Istun rõdul, naudin tuulekest, vaatan – tuleb eesel vasakult, tuleb paremalt, siis veel vasakult üks eesel, ja ikka jälle eesleid ja eesleid paremalt ja vasakult. Ja näe…”

SIISKI: nagu v2idetakse on ilu vaataja silmades ja see kuidas keegi kedagi teist n2eb, s6ltub v2ga palju vaataja enda emotsioonidest vastava isiku suhtes…nii et pole see myyt minu arvates 100% vale ikkagi…kes tahab, see n2eb ja armastuse v2gi on suurim v2gi 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Arhiiv

Legal help in Egypt

Advocate in Egypt, your legal guide, we are translating into English and publishing the laws of Egypt and giving free consultations.

Stories for Muslim Kids

Short Narrations for Muslims of All Ages

Ashtronort - History's Mysteries

Let's take a stroll through insanity...

Keerdsilmus

Minu kudumiste kokkuvõtted

EFT in Egypt

tapping in to your potential

Life in Cairo

Life for American expat in Egypt and beyond....

Joyce Filer

Egyptologist

Talibiddeen Jr. Companion Blog

Companion Blog to Talibiddeen Jr. - Tips and Tidbits for homeschooling, home, and Islamic life!

The Muslimah Blogg

musings of a muslimah

Crafty Beats

A bit of crafts

nellyali

The one glimpse of heaven on earth is to fight a losing cause; and not lose it.

Muslim Learning Garden

Planting Seeds of Jaariyah

Umm Abdul Basir's

Sharing Our Homeschool Adventure!

EGIPTIMAA

Eestlanna elu loori varjus

%d bloggers like this: